O Nas

Nasza Idea

Centrum Zdrowia i Narodzin ANMO to miejsce gdzie spotykają się różne drogi tworząc jedną ideę pomocy innym w oparciu o holistyczne podejście do drugiego człowieka.

Idea Centrum powstała z dobrych doświadczeń porodowych i z głębokiego zrozumienia, że jakość porodu jest jakością naszego życia. Wraz z tymi doświadczeniami potwierdziło się nasze przekonanie, że możliwe jest przeżycie pięknego, naturalnego, intymnego porodu, bez bólu, z zupełnym zaufaniem do dynamicznego procesu jakim są narodziny.

Możliwe jest to dzięki zrozumieniu fizjologii porodu (ODNOŚNIK), a tym samym przygotowaniu się na przyjęcie dziecka zarówno w aspekcie emocjonalnym, duchowym (praca z lękiem, powrót do narodzin) oraz fizycznym (ruch, dieta).

 

Towarzyszymy w czasie ciąży, podczas porodu i połogu oraz opieki nad noworodkiem i niemowlęciem. Pomagamy również wszystkim, którzy poszukują zdrowia rozumianego jako dynamiczny przejaw życia.

..

Rozwijając koncepcję i odpowiadając na potrzeby spotkanych osób, na naszej drodze pojawili się lekarze, terapeuci, nauczyciele, przyjaciele, dzięki którym idea ta stała się ugruntowana. Obecnie możliwa jest pomoc nie tylko kobietom w ciąży, dzieciom, ale i każdemu kto jej potrzebuje.

Zakres Działalności
Partnerzy
Galeria
Nasz Zespół

Monika Opyd Deka – dietetyka TCM, ziołolecznictwo, masaż shantala, poród, opieka okołoporodowa, arteterapia – powrót do narodzin

Tomasz Łukasiak – ajurweda

Mariusz Giżycki –  konsultacje medycyna chińska

Katarzyna Fizia – dietetyka – medycyna chińska

Olga Krzysztoń –  taniec, joga, krąg mam

Kamila Skiba – pedagogika, zajęcia kreatywne

Aleksandra Mykowska – psychologia

Jan Krupiński – fizjoterapia, ndt – bobath

Anna Wójcik – położnictwo

Reka Dezsi – poród – szkolenia, warsztaty

Sanjay Kumar – Monal Himalayan Travels, Monal Himalayan Public School, Monal Himalayan herbs

Tkiw – Tax – ksiegowość,

Tkiw Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k.– obsługa prawna

Kontakt